Etiketter

Kort (2071) Papirdesign (1085) Personlig gave (878) Scrappelyst (1261) advent (41) baby (288) boks (213) bordkort (75) bryllup (198) bursdag (797) dåp (190) flaske (316) freebie (2) gaveposer (258) give away (9) innpakning (44) invitasjon (10) jul (951) julekule (282) kalender (47) kondolanse (69) konfirmasjon (869) kopp (364) kreative tips (101) krus (355) motiver for salg (99) oppbevaring (10) oppskrifter (17) sjokolade (124) smågaver (1589) tag (206) tutorial (116)

fredag 11. september 2020

Grublis for september hos Scrappelyst - La deg inspirere

 I grublisen denne måneden ønsker vi at du skal la deg inspirere av oss i utfordringsbloggen Scrappelyst

Til inspirasjon har jeg latt meg inspirere av alle de flotte Art Journal sidene fra Elin, Kristin og Katrine i bloggen den siste tiden. Jeg lager ikke Art Journal selv, men mange av teknikkene lar jeg meg glede av og inspirere av.



Kortet er laget på en base av ferdigbrettet rosa kort fra Staz, med tilhørende konvolutt. Hvit matte av Papicolor kartong. Bakgrunnsarket er et akvarellark som jeg har embosset med blader ved hjelp av en embossingplate fra Marianne Design, DF3449 Embossing Folder - Tropical leaves. Etter embossing har jeg farget og bearbeidet det hvite akvarellarket med Marabu art spray i rosa og grønt, hvitt skolekritt hvit spray fra Ranger.

Tekststripene har jeg printet, og tekstdiesen er fra Papirdesign. Treet og sommerfuglen er fra et utklippsark jeg fant i restekassen, og washitapen er av ukjent merke.

Produkter fra  StazMarabu og Papicolor distribueres i Norge via Global Hobby og Kunst. Ta gjerne kontakt med dem for hjelp til å finne din nærmeste forhandler.


Ingen kommentarer:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...